ଜିଓ ଫୋନକୁ ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ଅତି କମ ମୂଲ୍ୟରେ ୪ଜି ଫୋନ ଲଞ୍ଚ କଲା ନୋକିଆ, ଜାଣନ୍ତୁ ମୂଲ୍ୟ କେତେ?

ଜିଓ ଫୋନକୁ ଟକ୍କର ଦେବାକୁ ଅତି କମ ମୂଲ୍ୟରେ ୪ଜି ଫୋନ ଲଞ୍ଚ କଲା ନୋକିଆ, ଜାଣନ୍ତୁ ମୂଲ୍ୟ କେତେ?

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ଜିଓଫୋନ୍ ନେକଷ୍ଟ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି। ଫୋନର ବିକ୍ରୟ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୦ ରୁ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନୋକିଆ ଭାରତରେ ନୋକିଆ ୧୧୦ ୪ଜି ଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରି ଜିଓଫୋନ୍ ନେକଷ୍ଟ ର ଅଡ଼ୁଆକୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଜିଓଫୋନ୍ ନେକଷ୍ଟ ସହ କଡା ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦିତା କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଫୋନ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି |

ନୋକିଆ ୧୧୦ ୪ଜି ଫୋନ ଏକ ଫିଚର ଫୋନ୍ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଇ-କମର୍ସ ସାଇଟ୍ ଆମାଜନ୍ ଏବଂ ନୋକିଆର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରୁ କିଣାଯାଇପାରିବ | ନୋକିଆ ୧୧୦ ୪ଜି ଫୋନ୍ ହଳଦିଆ, ନୀଳ ଏବଂ କଳା ରଙ୍ଗରେ ଆସିବ | ନୋକିଆ ୧୧୦ ୪ଜି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୨,୭୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଥିଵାବେଳେ ଫୋନର ବିକ୍ରୟ ଆସନ୍ତାକାଲି ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ |

ପାୱାର୍ ବ୍ୟାକଅପ୍ ପାଇଁ, ଫୋନରେ ୧୦୨୦ ଏମଏଏଚ ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିଥିଵାବେଳେ କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ ଜଣେ ଲଗାତାର ୩ଜି କନେକ୍ସନ ସହ ୧୬ ଘଣ୍ଟା ଏବଂ ୪ଜି ସଂଯୋଗ ସହିତ ୬ ଘଣ୍ଟା ବ୍ୟାଟେରୀ ଲାଇଫ ପାଇବ | ଫୋନ୍ ସିରିଜ୍ ୩୦+ ଅପରେଟିଂ ସିଷ୍ଟମ୍ ସପୋର୍ଟ ସହିତ ଆସିବ | ନୋକିଆ ୧୧୦ ୪ଜି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୪ଜି VoLTE ସପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ରହିଛି |

 270